SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 110 128 Kč
(47 848 Kč / m²)
Prodej
Atypický
65 m²
Rua Chafic Murad, Vitória

místnostiAtypický
plocha65 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento 2 quartos com suíte à venda em Bento Ferreira, Vitória

Se você busca conforto, praticidade e uma localização estratégica, este apartament...

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rua Chafic Murad, Vitória
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

New Address