SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 177 565 Kč
(75 524 Kč / m²)
Prodej
Atypický
148 m²
Rua Itapemirim, Vila Velha

místnostiAtypický
plocha148 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento amplo e muito bem localizado, com 4 quartos, sendo 2 suítes, 3 vagas de garagem e incríveis 148,00 m2 de área.

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua Itapemirim, Vila Velha
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

New Address