SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 907 721 Kč
(31 262 Kč / m²)
Prodej
Atypický
125 m²
RUA PARU, Teresópolis

místnostiAtypický
plocha125 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Encontre luxo e conforto neste espetacular apartamento à venda em Teresópolis, situado no bairro prestigiado de Agriões.
Construída em agosto de 2017,...

Ostatní
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

RUA PARU, Teresópolis
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

RE/MAX Village