SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 110 616 Kč
(37 934 Kč / m²)
Prodej
Atypický
82 m²
Rua Antonio Perez Hernandez, Sorocaba

místnostiAtypický
plocha82 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apresentamos uma oportunidade exclusiva de moradia no Condomínio Concetto Campolim, estrategicamente localizado na rua do Mercadão Campolim. Este apar...

Ostatní
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rua Antonio Perez Hernandez, Sorocaba
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Maicon F & G Imóveis