SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 729 516 Kč
(40 739 Kč / m²)
Prodej
Atypický
67 m²
Rua Augusto Lippel, Sorocaba

místnostiAtypický
plocha67 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento de 67m² com 3 Dormitórios (1 Suíte) no Parque Campolim Último Andar com Vista Privilegiada!
Se você busca conforto, modernidade e uma loc...

Ostatní
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rua Augusto Lippel, Sorocaba
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2