SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
26 183 519 Kč
(108 645 Kč / m²)
Prodej
Atypický
241 m²
RUA HADDOCK LOBO, São Paulo

místnostiAtypický
plocha241 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

VENDA ou LOCAÇÃO - 241m² R.HADDOCK LOBO 999 Viver com Requinte
LOCAÇÃO R$ 44.600,00 completo. Morar com requinte !!

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

RUA HADDOCK LOBO, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2