SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
24 921 163 Kč
(89 004 Kč / m²)
Prodej
Atypický
280 m²
Rua Harmonia, São Paulo

místnostiAtypický
plocha280 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apresentando este incrível apartamento no coração da cidade de São Paulo, no bairro de Sumarezinho. Construído em 2021, este imóvel de alto padrão ofe...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua Harmonia, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2