SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
22 234 584 Kč
(51 708 Kč / m²)
Prodej
Atypický
430 m²
RUA EDSON, São Paulo

místnostiAtypický
plocha430 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Se você busca a combinação perfeita entre o conforto de uma casa com lazer completo e a segurança de um apartamento, esta cobertura no Campo Belo é a ...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledPodlažíOtevřený obývací prostorSamostatná kuchyněVanaSprchový koutSamostatné wcChodbaKuchyňské spotřebičeKrbDřevěná podlahaVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světloModerní stylZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

RUA EDSON, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2