SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
20 758 915 Kč
(106 456 Kč / m²)
Prodej
Atypický
195 m²
Rua Campevas, São Paulo

místnostiAtypický
plocha195 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apresentando este imóvel moderno e atraente, localizado no bairro nobre de Perdizes, em São Paulo. Trata-se de um apartamento-padrão com 195m² de área...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rua Campevas, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2