SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
20 684 495 Kč
(98 498 Kč / m²)
Prodej
Atypický
210 m²
RUA NOVA YORK, São Paulo

místnostiAtypický
plocha210 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Este exclusivo apartamento duplex localizado no sofisticado bairro do Brooklin Paulista, em São Paulo, oferece uma oportunidade única de viver em um d...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

RUA NOVA YORK, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2