SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
19 873 040 Kč
(103 505 Kč / m²)
Prodej
Atypický
192 m²
Rua Flórida, São Paulo

místnostiAtypický
plocha192 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apresentando este excepcional apartamento padrão de 192 m² na Cidade Monções, São Paulo. Construído em 2008, este imóvel de venda oferece um layout im...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rua Flórida, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2