SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
19 163 897 Kč
(86 714 Kč / m²)
Prodej
Atypický
221 m²
Rua Cayowaá, São Paulo

místnostiAtypický
plocha221 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Bem-vindo ao sofisticado Apartamento Padrão localizado no bairro do Sumaré, em São Paulo. Esse imóvel de 221 metros quadrados foi construído em 2015 e...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rua Cayowaá, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2