SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
18 674 198 Kč
(84 883 Kč / m²)
Prodej
Atypický
220 m²
RUA MASSACA, São Paulo

místnostiAtypický
plocha220 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Localizado no prestigiado bairro de Alto de Pinheiros, em São Paulo, este apartamento de 220 m² apresenta-se como uma excelente oportunidade para aque...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

RUA MASSACA, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2