SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
18 063 454 Kč
(72 254 Kč / m²)
Prodej
Atypický
250 m²
Rua Aimberê, São Paulo

místnostiAtypický
plocha250 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Este moderno apartamento de 4 quartos, sendo 3 suítes, está localizado no bairro de Perdizes, em São Paulo. Construído em 2010, o imóvel possui uma ár...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Rua Aimberê, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2