SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
17 854 793 Kč
(106 915 Kč / m²)
Prodej
Atypický
167 m²
RUA DINA, São Paulo

místnostiAtypický
plocha167 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apresentando este excepcional apartamento de 167 metros quadrados localizado no prestigiado bairro da Vila Nova Conceição, em São Paulo. Construído em...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

RUA DINA, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2