SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
16 206 857 Kč
(108 046 Kč / m²)
Prodej
Atypický
150 m²
RUA CLODOMIRO AMAZONAS, São Paulo

místnostiAtypický
plocha150 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Conheça este impressionante apartamento à venda na nobre região da Vila Nova Conceição, em São Paulo. Localizado em um complexo residencial de alto pa...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

RUA CLODOMIRO AMAZONAS, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2