SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
16 206 857 Kč
(103 228 Kč / m²)
Prodej
Atypický
157 m²
PRACA DA SE, São Paulo

místnostiAtypický
plocha157 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento impecável à venda no Brooklin, com 157 m², 3 suítes, 2 vagas e venda mobiliada (porteira fechada). Planta ampla, bem distribuída e com aca...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

PRACA DA SE, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2