SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 795 325 Kč
(83 133 Kč / m²)
Prodej
Atypický
190 m²
RUA ITACEMA, São Paulo

místnostiAtypický
plocha190 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Este elegante apartamento de 4 dormitórios, sendo 2 suítes, está localizado no exclusivo bairro de Itaim Bibi, em São Paulo. Com 190 m² de área total,...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

RUA ITACEMA, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2