SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 417 090 Kč
(89 116 Kč / m²)
Prodej
Atypický
173 m²
Rua Fábia, São Paulo

místnostiAtypický
plocha173 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Este moderno apartamento de 3 suítes está localizado no Condomínio Edifício Paradiso, na região da Vila Romana, em São Paulo. Com uma área total de 17...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rua Fábia, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2