SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
14 972 043 Kč
(77 979 Kč / m²)
Prodej
Atypický
192 m²
Alameda Lorena, São Paulo

místnostiAtypický
plocha192 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apresentado com orgulho, este apartamento de 3 quartos, sendo 2 suítes, localizado no bairro do Jardim Paulista, em São Paulo, é a oportunidade perfei...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Alameda Lorena, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2