SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
14 741 114 Kč
(99 602 Kč / m²)
Prodej
Atypický
148 m²
RUA IPERO, São Paulo

místnostiAtypický
plocha148 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento à Venda no Bairro Jardim das Bandeiras, São Paulo

Este incrível apartamento à venda no bairro Jardim das Bandeiras, na cidade de São Paul...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

RUA IPERO, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2