SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 511 320 Kč
(82 707 Kč / m²)
Prodej
Atypický
115 m²
Praça da Sé, São Paulo

místnostiAtypický
plocha115 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

APARTAMENTO À VENDA NA CHÁCARA KLABIN - 3 DORMITÓRIOS, 1 SUÍTES, 2 VAGAS DE GARAGEM. PROJETO MODERNO COM LAZER COMPLETO E LOCALIZAÇÃO PRIVILEGIADA.
M...

Parametry

Vygenerováno z AI

PodlažíOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeTerasaVýhledModerní stylPřirozené světloVhodné pro domácí mazlíčky

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Praça da Sé, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

BASE IMÓVEIS