SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 219 323 Kč
(49 039 Kč / m²)
Prodej
Atypický
188 m²
Rua Cavour, São Paulo

místnostiAtypický
plocha188 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento amplo com 4 dormitórios, sendo 4 suítes, 5 banheiros e 2 vagas de garagem cobertas, localizado na Rua Cavour, em Vila Prudente, São Paulo....

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua Cavour, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis