SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 145 098 Kč
(39 392 Kč / m²)
Prodej
Atypický
156 m²
Rua Caraíbas, São Paulo

místnostiAtypický
plocha156 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento à venda em Perdizes - 155m², 3 dormitórios, 2 vagas Condomínio Bahamas - Rua Caraíbas, 719

Se você busca espaço, localização estratégica...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rua Caraíbas, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2