SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 673 439 Kč
(71 816 Kč / m²)
Prodej
Atypický
79 m²
Rua Marc Chagall, São Paulo

místnostiAtypický
plocha79 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Descubra o estilo de vida sofisticado ao adquirir este incrível apartamento em um condomínio fechado, localizado no coração do vibrante Jardim das Per...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledZařízenýKuchyňské spotřebičeModerní stylPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rua Marc Chagall, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2