SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 730 946 Kč
(47 309 Kč / m²)
Prodej
Atypický
100 m²
Praça da Sé, São Paulo

místnostiAtypický
plocha100 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Brooklin | 3 Dormitórios (1 Suíte) | 2 Vagas | 100,46 mts²

Apartamento reformado no Brooklin, com 100,46 m² muito bem distribuídos, ideal para quem b...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Praça da Sé, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Louvre Imóveis