SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 568 181 Kč
(49 654 Kč / m²)
Prodej
Atypický
92 m²
RUA CUIABA, São Paulo

místnostiAtypický
plocha92 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento dos sonhos com varanda gourmet

Viva com conforto e praticidade neste lindo apartamento:

Sala ampla para 2 ambientes

3 dormitórios, sen...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

RUA CUIABA, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2