SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 094 007 Kč
(44 500 Kč / m²)
Prodej
Atypický
92 m²
Rua Sócrates, São Paulo

místnostiAtypický
plocha92 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Com 92m², vista livre e panorâmica, sol da manhã, living amplo para dois ambientes e varanda, três dormitórios, sendo uma suíte, todos com armários pl...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua Sócrates, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2