SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 649 732 Kč
(67 588 Kč / m²)
Prodej
Atypický
54 m²
RUA CAYOWAA, São Paulo

místnostiAtypický
plocha54 m²
koupelny2+

Apartamento dispõe :
54 m² de área util
2 dormitórios 1 Suíte
2 banheiros
1 vaga de garagem

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

RUA CAYOWAA, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

B & G Imóveis