SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 526 403 Kč
(33 585 Kč / m²)
Prodej
Atypický
105 m²
RUA CANUTO BORELLI, São Paulo

místnostiAtypický
plocha105 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Idea - Apartamento com 1 dormitório e 2 vagas em Vila Castelo - São Paulo Descubra o Condomínio Idea, uma residência que reflete o espírito vibrante...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

RUA CANUTO BORELLI, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect