SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 277 187 Kč
(54 620 Kč / m²)
Prodej
Atypický
60 m²
Rua Croata, São Paulo

místnostiAtypický
plocha60 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apresentando este moderno apartamento à venda na Vila Ipojuca, em São Paulo. Com 60m² de área total e 60m² de área útil, este imóvel de 1 quarto com 1...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua Croata, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2