SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 111 044 Kč
(75 879 Kč / m²)
Prodej
Atypický
41 m²
Rua do Estilo Barroco, São Paulo

místnostiAtypický
plocha41 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Cond. La Vida Estilo Barroco, apartamento de 41m² com 2 dormr, 2 vagas Santo Amaro. Cond. La Vida Es Apatamento de 41m² com 2 dormitóios, 1 banheiro, ...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua do Estilo Barroco, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect