SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 863 026 Kč
(84 207 Kč / m²)
Prodej
Atypický
34 m²
Rua Paracuê, São Paulo

místnostiAtypický
plocha34 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Studio Exclusivo à Venda 35 m² Blues Vila Madalena

Alfa Realty Divisa Sumaré R$ 690.000

Entregue 2024.

No encontro entre o Sumaré e a Vila Mada...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Rua Paracuê, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2