SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 117 414 Kč
(54 293 Kč / m²)
Prodej
Atypický
39 m²
RUA HARMONIA, São Paulo

místnostiAtypický
plocha39 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Studio à venda no Condomínio West Side Studios Vila Madalena
Viva no coração da Vila Madalena, um dos bairros mais charmosos e vibrantes de São Paulo...

Parametry

Vygenerováno z AI

Moderní stylOtevřený obývací prostorPřirozené světloZabezpečení

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

RUA HARMONIA, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2