SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 533 811 Kč
(31 954 Kč / m²)
Prodej
Atypický
48 m²
Rua Baronesa de Bela Vista, São Paulo

místnostiAtypický
plocha48 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Este apartamento de 48m² destaca-se por sua reforma completa, oferecendo conforto, silêncio e praticidade. Com uma cozinha moderna, amplos armários, j...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rua Baronesa de Bela Vista, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Ganan Imóveis