SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
20 872 842 Kč
(135 538 Kč / m²)
Prodej
Atypický
154 m²
Rua Chilon, São Paulo

místnostiAtypický
plocha154 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Este moderno apartamento de 3 suítes está localizado na privilegiada região da Vila Olímpia, em São Paulo. Construído em 2024, o imóvel de 154 m² de á...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rua Chilon, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2