SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 373 527 Kč
(55 904 Kč / m²)
Prodej
Atypický
275 m²
RUA COTOXO, São Paulo

místnostiAtypický
plocha275 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamentos em Perdizes com torres exclusivamente residenciais. Um oásis onde você é o elemento central que circula e dá vida. Preço e disponibilidad...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

RUA COTOXO, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2