SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 666 509 Kč
(56 241 Kč / m²)
Prodej
Atypický
243 m²
RUA EDSON, São Paulo

místnostiAtypický
plocha243 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Espaço conforto e sofisticação em um dos endereços mais desejados do Campo Belo.

Este apartamento de 243 m² localizado na Rua Edson entrega tudo o ...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

RUA EDSON, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2