SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 634 520 Kč
(58 173 Kč / m²)
Prodej
Atypický
200 m²
RUA EUNICE WEAVER, São Paulo

místnostiAtypický
plocha200 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apto Anália Franco - 200 M², 04 dormitorios sendo 03 suítes ( 01 máster com closet e hidro), Tacão Madeira, Sala para 2 ambientes, Lavabo, Terraço Go...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaDřevěné trámyZařízenýVysoké stropyKuchyňské spotřebičeZabezpečeníDlažbaDřevěná podlaha

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

RUA EUNICE WEAVER, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis