SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 487 632 Kč
(99 882 Kč / m²)
Prodej
Atypický
105 m²
Rua Chilon, São Paulo

místnostiAtypický
plocha105 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Este apartamento de 1 suíte, localizado no renomado condomínio VN MILLENNIUM FARIA LIMA, em São Paulo, na região da Vila Olímpia, representa uma excel...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rua Chilon, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2