SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 287 861 Kč
(77 938 Kč / m²)
Prodej
Atypický
132 m²
Rua Haddock Lobo, São Paulo

místnostiAtypický
plocha132 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apresentamos este magnífico apartamento em uma das regiões mais nobres de São Paulo, o Cerqueira César. Construído em 1977, este imóvel oferece 132 m²...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rua Haddock Lobo, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2