SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 892 275 Kč
(58 502 Kč / m²)
Prodej
Atypický
152 m²
RUA OCRISIA, São Paulo

místnostiAtypický
plocha152 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Unique Green Parque Toronto - Emerald Apartamento 152m², 3 Suítes, 3 Vagas Vista Privilegiada para o Parque Toronto Face Norte

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

RUA OCRISIA, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2