SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 888 503 Kč
(32 897 Kč / m²)
Prodej
Atypický
179 m²
Rua Passos, São Paulo

místnostiAtypický
plocha179 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Maravilhoso Apartamento - ótimo andar!!! 179 m² - 4 dormitórios, sendo 2 suítesVaranda Gourmet.Lazer:quadra poliesportiva, piscina adulto e infantil, ...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rua Passos, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis