SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 640 065 Kč
(29 287 Kč / m²)
Prodej
Atypický
56 m²
RUA ANGOERA, São Paulo

místnostiAtypický
plocha56 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apto jd. têxtil -56 m² -02 dormitórios- sala 02 ambientes com sacada- cozinha estilo americana- wc. social- lavanderia- 01 vaga de garagem .O Prédio t...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

RUA ANGOERA, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis