SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 606 835 Kč
(36 519 Kč / m²)
Prodej
Atypický
44 m²
RUA CHAMANTA, São Paulo

místnostiAtypický
plocha44 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Chega à Mooca o GranDiálogo Parque da Mooca Home Spaces. Um projeto que valoriza a personalidade mais autêntica que existe: a sua. Ambientes convidati...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

RUA CHAMANTA, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis