SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 450 779 Kč
(36 269 Kč / m²)
Prodej
Atypický
40 m²
Rua do Oratório, São Paulo

místnostiAtypický
plocha40 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Salas Comercial 40,00 m² Moóca - ao lado do hospital Villa lobos - Com excelente localização- 02 banheiros- copa- com 01(uma) vaga de garagem por uni...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rua do Oratório, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis