SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 281 682 Kč
(34 640 Kč / m²)
Prodej
Atypický
37 m²
RUA IGUATINGA, São Paulo

místnostiAtypický
plocha37 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

O Vibra Santo Amaro é o seu novo lar, a apenas 7 minutos a pé da estação Largo 13 do metrô. O condomínio oferece lazer completo: piscina, academia, ch...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

RUA IGUATINGA, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis