SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 136 031 Kč
(21 847 Kč / m²)
Prodej
Atypický
52 m²
São Paulo

místnostiAtypický
plocha52 m²
koupelny1

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis