SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 035 011 Kč
(32 344 Kč / m²)
Prodej
Atypický
32 m²
Rua General Sócrates, São Paulo

místnostiAtypický
plocha32 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

sala comercial - penha- 32 m² uteis- toda em porcelanato- armário embutido na cozinha- persiana- ar condicionado-wc. social- recepção- 01 vaga-localiz...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rua General Sócrates, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis