SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 901 156 Kč
(79 051 Kč / m²)
Prodej
Atypický
62 m²
Rua Paim, São Paulo

místnostiAtypický
plocha62 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento no Bairro da Bela Vista em São Paulo
Com 62 m² de área útil, este apartamento de bom gosto oferece um espaço aconchegante e bem planejado....

Ostatní
Stáří nabídky: 13 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rua Paim, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2